SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dosor 4542018
nr 454 2018
Dosor
2 st, 17/1800-tal, Silver, Sköldpadd/pärlemor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 februari 2007
kl 17:08:34
1.300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.